Cvičení florbalu probíhá v těchto dnech: 

        středa od 18.00 do 18.55 hodin -  žactvo

        středa od 19.00 do 20.30 hodin - dorost, junioři

        čtvrtek od 16.00 do 16.55 hodin - mladší žactvo 

        čtvrtek od 17.00 do 17.55 hodin - starší žactvo

        Trenér:   Miloš Vávra, Bc.Vojtěch Vávra, Mgr. Jan Vávra, Jan Krejčí

*********************************************************************************

ŽUPNÍ PŘEBORY VE FLORBALU - 2020

V sobotu 29. února jsme uspořádali župní přebor ve florbalu - kat. II v naší sokolovně.

Naše družstvo ve složení Filip Chudoba, Tomáš Chudoba, Dominik Bílek, Patrik Horák, Tomáš Besperát, Matěj Rozsévač, Lukáš Šára, David Pham Van Nham a Jan Rubín vybojovalo 3. místo.

FOTOGRAFIE


…………………………………………………………………………………………………

…………………………………

FLORBALOVÉ ODPOLEDNE - 19.9.2019

Ve čtvrtek 19. září jsme zahájili novou florbalovou sezónu pro 2 kategorie – mini žáků a mladších žáků. Po zahájení a rozcvičení si všichni zopakovali základní techniky a dovednosti, dále si vyzkoušeli testování fyzické zdatnosti. Pak už si všichni vyzkoušeli florbalový zápas. Je dobře, že jsme mohli mezi naše hráče přivítat nové sokolíky a rozšířit tak svou základnu. Samozřejmě jsme připraveni přijmout i další zájemce, a to ve všech věkových kategoriích. Na závěr florbalového odpoledne zúčastnění obdrželi diplom malého sportovce, náramky a další drobné odměny.

FOTOGRAFIE Z AKCE SOKOL SPOLU V POHYBU - FLORBALOVÉ ODPOLEDNE 19.9.2019

……………………………………………………………………………………………………………………………………

OBLASTNÍ PŘEBOR ČOS VE FLORBALU - kategorie Ib - 7. dubna 2019

Do turnaje jsme nastoupili ve složení Dominik Bílek, Patrik Horák, Filip Chudoba, Jonáš Chudoba, Vojtěch Kareš, Michal Kodeš, Jakub Řehůřek, Patrik Šmejc a Ondřej Vohánka. Po usilovných bojích se nám podařilo vybojovat doposud nejlepší úspěch a obsadit tak 3. místo. Konečně máme doma medaile z Oblastního přeboru. Děkujeme všem hráčům a blahopřejeme.

FOTOGRAFIE

OBLASTNÍ PŘEBOR ČOS VE FLORBALU - kategorie Ia - 6. dubna 2019

Naše družstvo obdrželo divokou kartu pro účast v turnaji, aby byl sudý počet účastníků. Nebyli jsme tedy adepty na vítězství ale jeli jsme sbírat cenné zkušenosti. Umístili jsme se na 5.-8.místě. Sestavu tvořili David Bílek, Martin Horák, Tomáš Chudoba, Jaroslav Imlauf, Martin Kareš, Marek Kodeš, Kryštof Makovec, David - Pham van Nhan.

FOTOGRAFIE

……………………………………………………………………………………………………………………………………

ŽUPNÍ PŘEBORY VE FLORBALU - 2019

V neděli 10. března jsme uspořádali župní přebor ve florbalu - kat. II v naší sokolovně. Naše družstvo ve složení Filip Chudoba, Ondřej Vohánka, Jan Kindl, David Velich, Vojtěch Kareš a Jakub Řehůřek vybojovalo 3. místo.

FOTOGRAFIE

V sobotu 2. března jsme se zúčastnili župního přeboru v kat. žactvo Ia v Dolní Kalné. Naše jednota vyslala dvě družstva "A" a "B" a vybojovaly 3. a 4 .místo. Družstvo Ostroměř "A" hrálo v sestavě Tomáš Chudoba, David Bílek, Jaroslav Imlauf, David Pham Van Nhan a Filip Volejník. V týmu  Ostroměř "B" byli Martin Horák, Marek Kodeš, Kryštof Makovec, Marek Rubáš a Jan Rubín.

FOTOGRAFIE

V sobotu 23. února jsme se zúčastnili župního přeboru ve florbalu - kat. žactvo Ib v  Sobotce. Naše družstvo ve složení Filip Chudoba, Jonáš Chudoba, Ondřej Vohánka, Patrik Šmejc, Dominik Bílek, Vojtěch Kareš a Patrik Horák vybojovalo 1. místo a zasloužilo si postup do Oblastního přeboru v Praze, které se koná 7. dubna 2019.

FOTOGRAFIE

…………………………………………………………………………………………………………..……………………………

VÁNOČNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ - 27.12.2018

Ve čtvrtek 27. prosince se naši florbalisté v kategorii dospělí zúčastnili Vánočního florbalové turnaje v Dolní Kalné. Naše jednota vyslala dvě družstva. Hrálo se bez brankáře 3+0.

Družstvo s názvem "PROTI" ve složení Lukáš Černý, Adam Hruška, Vojta a Honza Vávrovi po urputném boji získalo 2. místo.

Druhé družstvo "SPOLU"ve složení Markétka Musílková, Štěpán Turčín, Honza Krejčí a Miloš Vávra obsadilo poslední 8. místo.

FOTO

……………………………………………………………………………………………

OSTROMĚŘSKÁ 105" - 28.10.2018

V neděli 28.10.2018 v odpoledních hodinách se konal florbalový turnaj "Ostroměřská 105" u příležitosti 105. výročí založení naší jednoty a 100. vzniku československé republiky.

Turnaj byl určen pro kategorii Ib - žáci do 12 let. Naše jednota do boje vyslala dvě družstva, další přihlášené družstvo byl z tělocvičné jednoty Sokol Dolní Kalná.

Tým družstva Ostroměř "A" ve složení Filip Chudoba, Jonáš Chudoba, Ondřej Vohánka, Patrik Šmejc a Jan Vlášek obdržel 1. místo.

Družstvo Ostroměř "B" ve složení Michal Kodeš, Patrik Horák, Marek Rubáš, Jaroslav Imlauf, Dominik Bílek, Vojtěch Uherek a Jan Rubín získalo 3. místo.

Všem děkujeme za účast a blahopřejeme

FOTO

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

FLORBALOVÉ ODPOLEDNE - 20.9.2018

Ve čtvrtek 20. září jsme zahájili novou florbalovou sezónu cvičební dvouhodinovkou „Florbalové odpoledne“ spojenou pro obě nejmladší kategorie – mini žáků a mladších žáků. Po zahájení a rozcvičení si všichni zopakovali základní techniky a dovednosti. Pak už si všichni vyzkoušeli florbalový zápas. Je dobře, že jsme mohli mezi naše hráče přivítat nové sokolíky a rozšířit tak svou základnu. Samozřejmě jsme připraveni přijmout i další zájemce, a to ve všech věkových kategoriích. To platí i pro děvčata, pokud by je florbal zajímal. Na závěr florbalového odpoledne zúčastnění obdrželi diplom malého sportovce.

FOTOGRAFIE Z AKCE SOKOL SPOLU V POHYBU - FLORBALOVÉ ODPOLEDNE 20.9.2018

UPNÍ PŘEBORY VE FLORBALU - 2019

V neděli 10. března jsme uspořádali župní přebor ve florbalu - kat. II v naší sokolovně. Naše družstvo ve složení Filip Chudoba, Ondřej Vohánka, Jan Kindl, David Velich, Vojtěch Kareš a Jakub Řehůřek vybojovalo 3. místo.

FOTOGRAFIE

ŽUPNÍ PŘEBORY VE FLORBALU V ROCE 2018

V sobotu 17. března 2018 jsme pořádali Župní přebor ve florbalu v Hořicích v kategorii III. - junioři, muži, kde naše družstvo ve složení Jan Krejčí, Vojtěch Vávra, Lukáš Černý, Štěpán Turčín, Jan Kindl, David Velich, Jonáš Chudoba, Jan Řehůřek a Roman Kraus obsadilo 5. místo.

FOTOGRAFIE

V neděli 11. března 2018 jsme se zúčastnili Župního přeboru ve florbalu v Dolní Kalné v kategorii mini žáci - Ia., kde naše družstvo ve složení Martin Horák, Patrik Horák, Martin Kareš, Patrik Šmejc, Dominik Vrátný a Jan Krupa obsadilo 4. místo.

FOTOGRAFIE

V sobotu  3. března 2018 jsme pořádali Župní přebor ve florbalu v naší sokolovně v kategorii dorost - II., naše družstvo ve složení Jan Kindl, Adam Vávra, Filip Chudoba, David Velich, Ondřej Vohánka, Jonáš Chudoba, Jakub Řěhůřek obsadilo 2. místo. Dne 21. dubna 2018 postupují do Oblastního přeboru ČOS - oblast západ, který se koná v Sokole Královské Vinohrady.

FOTOGRAFIE

V sobotu  3. února 2018 jsme se zúčastnili Župního přeboru ve florbalu v Sobotce v kategorii žactvo - Ib., naše družstvo ve složení Filip Chudoba, David Velich, Ondřej Vohánka, Jonáš Chudoba, Michal Kodeš, Vojtěch Kareš, Matěj Rozsévač, Jakub Řěhůřek a Patrik Šmejc obsadilo 2. místo.

FOTOGRAFIE

Ve čtvrtek 21. září 2017 se konaly veřejné cvičební hodiny - "Florbalové odpoledne":

FOTOGRAFIE

V neděli 26. března 2017 jsme uspořádali v naší sokolovně Župní přebor ve florbalu - kategorie II. - starší žáci a dorost. Naše družstvo ve složení Lukáš Rybáček, Aleš Gottwald, Jan Kindl, Roman Kraus, Jiří Němeček, Michal Novotný, David Švanda, Adam Vávra, Jonáš Chudoba a DavidVelich skončilo na 4. místě.

V sobotu 18. března 2017 jsme uspořádali ve sportovní hale v Hořicích Župní přebor ve florbalu- kategorie III. - muži nad 18 let, kde hráli za naše družstvo i mladší hráči ve složení Lukáš Rybáček, Jan Krejčí, Aleš Gottwald, Adam Hruška, Jan Kindl, Roman Kraus, Jiří Němeček, David Švanda, Adam Vávra a Vojtěch Vávra, po urputném boji nakonec naše družstvo obsadilo 4.místo.    

V sobotu 4. března 2017 jsme se zúčastnili Župního přeboru ve florbalu v Sobotce v kategorii Ia  - mini žáci 8-10 let, naše družstvo ve složení Natálie Zedníková, Filip Chudoba, Matěj Rozsévač, Patrik Šmejc, Jan Vlášek, Patrik Horák a Michal Kodeš obsadilo 2. místo.

V sobotu 25. února 2017 jsme se zúčastnili Župního přeboru ve florbalu v Sobotce v kategorii žactvo - Ib., naše družstvo ve složení Filip Chudoba, Aleš Gottwald, David Velich, Jan Kindl, Ondřej Vohánka a  Jonáš Chudoba obsadilo 2. místo.

V neděli 19.února 2017 jsme se zúčastnili Přátelského přeboru ve florbalu v Dolní Kalné v kategorii mladší žactvo - mini Ia., naše družstvo ve složení Natálie Zedníková, Patrik Horák, Filip Chudoba, Matěj Rozsévač, Patrik Šmejc a Jan Vlášek obsadilo 2. místo.

       V neděli 29. ledna 2017 jsme se zúčastnili florbalového turnaje ve Žďárkách ve dvou kategoriích mladší a starší žactvo, kde obě družstva obsadila 4. místa.

FOTOGRAFIE z župních přeborů ve florbalu a pohárů ČOS